Yoga Friends
Nauczyciele

Nadia Wołoszyn

Dane kontaktowe

500096807


“Jak płomień w miejscu bezwietrznym nie chwieje się, tak wygląda umysł jogina, co jogę uprawia opanowany”

Bhagawadgita, Święta Pieśń Pana

Nadia Wołoszyn

O mnie

Urodziłam się na Syberii, gdzie bardzo wcześnie rozpoczęłam przygodę z lekką atletyką dostając się do reprezentacji narodowej. W Kijowie ukończyłam AWF. Po przeprowadzce do Polski przez dwadzieścia lat pracowałam jako nauczyciel wychowania fizycznego i rehabilitantka.

Joga w moim życiu

Z jogą zetknęłam się podczas kursu kinezjologii edukacyjnej. Przez lata poszukiwałam drogi, która w idealny sposób łączyć będzie rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Odkrywając jogę wstąpiłam na ścieżkę samodoskonalenia i harmonii.

Kwalifikacje i doświadczenie

Dyplomowany Nauczyciel Jogi Introductory I. Ukończyłam też trzyletnią szkołę jogi u Jurka Jaguckiego, uczyłam w szkole Marii Stróżyk, od lat biorę udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli: Kondrad Kocot, Jurek Jagucki, Gabriella Giubilaro, Corine Biria, Lois Steinberg, Rita Keller, Faeq Biria. Ponadto uczestniczę w corocznych warsztatach we Francji u Stefana Lalo oraz wyjeżdżam na warsztaty do Indii. 

Moje zajęcia

Przez wzgląd na moje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, wsparte rzetelną wiedzą i praktyką, chcę jak najlepiej dzielić się wspaniałym doświadczeniem, jakim jest poszukiwanie drogi do swego wnętrza poprzez jogę. Z ogromną radością przekazuję swoją wiedzę i uczestniczę w samodoskonaleniu tych, którzy pragną zatrzymać witalność i radość życia na długie lata. 

Poza jogą

Moją pasją jest praca z ludźmi i dzielenie się własnym doświadczeniem dotyczącym terapeutycznej siły jogi.