Yoga Friends
Nauczyciele

Justyna Krysińska

Dane kontaktowe

Instagram - mooninlibra.yoga

Justyna Krysińska

O mnie

Pochodzę z małej miejscowości blisko Konina, a do Poznania przyjechałam na studia w 2014 roku.
Uwielbiam aktywność i nie potrafię usiedzieć w miejscu - chyba, że medytuję lub czytam wciągający kryminał :)
Nie wyobrażam sobie dnia bez wygłaskania moich ukochanych kotów, kubka dobrej kawy i mojej porannej rutyny.

Joga w moim życiu

Joga pojawiła się w moim życiu kilka lat temu jako dodatek do treningów.
Stopniowo zaczęłam zagłębiać się w jej wielowymiarowość i okryłam jak wiele oferuje oraz że to co robimy na macie to wierzchołek góry lodowej.
Holistyczne korzyści płynące z regularnej praktyki zmieniły moje życie. Pragnę dzielić się tą mocą z innymi i pokazywać piękno jogi jako narzędzia do pracy z ciałem, umysłem i duszą.

Kwalifikacje i doświadczenie

Ukończyłam kurs nauczycielski RYT200 u Natalii Knopek. Ogromną zaletą kursu było skupienie na duchowych wartościach i metodach, a ponadto pokazanie spojrzeń na asany i inne elementy jogi w różnych stylach i szkołach.
Dało mi to gruntowne przygotowanie do prowadzenia zajęć elastycznie, dostosowując się do możliwości grupy i oceniania na bieżąco, co jest najlepszą metodą działania tu i teraz.
To oczywiście dopiero początek mojego jogowego rozwoju.

Moje zajęcia

W trakcie moich lekcji priorytetem jest dla mnie, aby każdy uczeń czuł się komfortowo i mógł wydobyć z siebie to, co dla niego najlepsze w danej chwili.
Dlatego zawsze tłumaczę jak bezpiecznie wejść w pozycje oraz ją modyfikować.
Zajęcia zawsze mają elementy pranajamy i medytacji, często także aromaterapii. Od początku podkreślam, że joga to znacznie więcej niż zwykłe ćwiczenia.

Poza jogą

Uwielbiam też pilates i jazdę na rowerze. Kocham podróże małe i duże, spacery po lesie, saunę i pyszne roślinne jedzenie (zarówno gotować jak i jeść).
Zajmuję się marketingiem internetowym, poza tym lubię organizować rzeczy i eventy. Ostatnio odkrywam swoją twórczą stronę, bawiąc się w grafikę i pisząc teksty.