Yoga Friends
Nauczyciele

Dagmara Badziagowska

Dane kontaktowe

Dagmara Badziagowska

O mnie

Z wykształcenia filolożka, z pasji podróżniczka. Przez wiele lat mieszkałam za granicą i podróżowałam po świecie. Parę lat temu spełniłam swoje największe marzenie – roczna podróż przez Amerykę Południową.

Joga w moim życiu

Moją przygodę z jogą zaczęłam w 2012 r. w Stambule. Było to podwójne wyzwanie, ponieważ słabo mówiłam po turecku, a zajęcia nie zawsze odbywały się w języku angielskim. W tamtym okresie potrzebowałam wyciszenia by okiełznać ten wielkomiejski chaos. To właśnie dzięki jodze udało mi się znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię oraz stan równowagi w tak ogromnym i szalonym mieście. Zaczęłam praktykę od jogi tradycyjnej, później poznałam Yin jogę. Po powrocie do Poznania trafiłam na zajęcia Vinyasa jogi i od samego początku pokochałam ten styl. Dynamiczny ruch, płynne przejścia i oddech, wszystko, czego moje ciało i umysł potrzebują. W międzyczasie moją uwagę przyciągnęła również Air joga. Bardzo lubię próbować nowych styli, ale pozostaję wierna Vinyasie, Yin i Air jodze, które idealnie się uzupełniają.

Kwalifikacje i doświadczenie

Kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań.
Joga w ciąży i połogu z Olą Uruszczak.
Swoją wiedzę stale poszerzam i pogłębiam na kursach, warsztatach i wyjazdach jogowych.

Moje zajęcia

Joga to dla mnie samodyscyplina, cierpliwość i pokora, ale także równowaga i radość. W trakcie zajęć zwracam uwagę na oddech łącząc go z dynamicznym ruchem. Nakreślam kierunek poprzez wskazówki, tak aby każdy mógł dopasować asany i intensywność zajęć do swoich możliwości.

Poza jogą

Kocham zarażać entuzjazmem do jogi, podróży i zdrowego stylu życia.