Yoga Friends
Aktualności

NOWY KURS - WSTĘP DO JOGI wg Iyengara od 08.09-29.10 z Nadią i Andrzejem

Powiadomcie znajomych
NOWY KURS - WSTĘP DO JOGI wg Iyengara od 08.09-29.10
z Nadią i Andrzejem (dyplomowanymi nauczycielami)
- kurs stacjonarny
 
Na kurs obowiązują ZAPISY (w recepcji szkoły),lub poprzez formularz https://form.jotformeu.com/62905254555358
 
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
Wtorki: godz. 20:15 – 21:30 - poprowadzi Nadia
Czwartki: godz. 20:15 – 21:30 - poprowadz Andrzej

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w któryś zajęciach, możesz je odrobić na dowolnych zajęciach z grafiku aż do 15 listopada !.
 
Koszt: karnet na 16 zajęć w cenie 280 zł / 260 zł (studenci).

Możliwość uczestnictwa ZA DARMO w kursie na karty : BENEFIT, Multisport PLUS, OK System, FitProfit - dla kart obowiązuje kaucja zwrotna 200 zł po zakończeniu kursu*, i odrobieniu wszystkich zajęć.
Płatność w szkole wyłącznie gotówką.
W trakcie kursu każdy uczestnik otrzymuje skrypt zawierający informacje o podstawowych asanach oraz wyjaśniający główne pojęcia jogi.
Kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się 10-os. grupa, w przeciwnym wypadku rozpoczęcie opóźni się o tydzień.
Aby wdrożyć Państwa do praktyki poza grupą kursową, dwa zajęcia, najlepiej pod koniec kursu, należy wybrać w dowolnej grupie z poziomu 0 lub 0/1 z grafiku u dowolnego nauczyciela z Yoga Friends.
Kurs polecany wszystkim początkującym w jodze: tym, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną, uspokoić nieco swój rozbiegany umysł, opanować technikę dobrego relaksu, czy też na kilkadziesiąt minut porzucić szalone tempo codziennego życia.
Cykl 16 zajęć wprowadza w podstawy jogi Iyengara. Uczestnicy poznają ok. 40 asan (pozycji), które budują siłę, wytrzymałość, równowagę oraz zwiększają elastyczność ciała. Kurs stanowi całość. Prowadzi od prostych pozycji ku bardziej złożonym.
W metodzie Iyengara asany zostały sklasyfikowane w grupach, opierających się na anatomicznej strukturze ciała oraz wpływie, jaki wywierają na ciało i umysł. Są to pozycje stojące, skłony, asany siedzące, pozycje odwrócone, asany na brzuch i lędźwie, skręty, wygięcia do tyłu, pozycje regeneracyjne. Uczymy asan ze wszystkich grup, jednak kładziemy szczególny nacisk na pozycje stojące, ponieważ właśnie one stanowią solidny fundament do opanowania reszty asan. Asany praktykujemy w metodycznie ułożonych sekwencjach, na zakończenie poddając się kilkuminutowemu relaksowi.
Informacje praktyczne:
W przypadku nieobecności – możliwość odrobienia zajęć na dowolnej grupie „0” lub „0/I” u prowadzących kurs.
Poprzez systematyczną praktykę asan doskonalimy zarówno ciało jak i umysł, budujemy wewnętrzną równowagę i zadowolenie. Zapraszamy!
 
* Zwrot kaucji po odrobieniu wszystkich zajęć z kursu, w przeciwnym razie potrącenie kwoty za nieodbyte zajęcia.

NIEOBECNOŚĆ NA ZAJĘCIACH MOŻNA ODROBIĆ DO 15 listopada 2020.