Yoga Friends
Aktualności

JOGA I DŹWIĘK - 31.10 - 3.11 - KASIA I DAREK

Kolejny raz zapraszamy na praktykę w pięknych okolicznościach przyrody. Tym razem odwiedzimy Jaworowy Dom - miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Dolina Baryczy – okolice siedliska Jawor, to największy w Polsce ornitologiczny rezerwat oraz jeden z największych w Europie stawów rybnych, prawdziwy ptasi i rybi raj. Na kilka dni stworzymy tam również raj dla nas, do codziennej praktyki asan, technik oddechowych, jogicznego śnienia, medytacji oraz wspólnego bycia i odpoczywania. Wieczory i niektóre praktyki wypełnią wibracje naturalnych instrumentów. n z największych w Europie kompleks stawów rybnych,
prawdziwy ptasi i rybi raj.Hari AUM Tat Sat

JOGA:
Katarzyna Peka– "Im więcej wypuszczasz, tym więcej masz w sobie przestrzeni. Im więcej masz w sobie przestrzeni, tym bardziej jesteś wolny".
Jogę praktykuje od 18-u lat, a od 10-u lat dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, wykorzystując metodę Iyengara (Junior Intermediate II), Ashtanga jogę, jogę powięziową oraz inne metody jogi. Przez dwa lata studiowała arte-terapię, ukończyła kurs masażu tajskiego i kurs regresingu.
Ceni sobie budowanie struktury i wychodzenie poza strukturę, dla pełniejszego odczuwania i doświadczania siebie.

Dariusz Zelis – "Napięcia oddzielają nas od naszej prawdziwej natury, są jak kurz, który osiadł na zapalonej lampie".
Podczas ostatnich 15-u lat eksploracji jogi, uzyskał kwalifikacje w jodze wg Iyengara, Kundalini Yodze, oraz klasycznej Yodze i Tantrze wg Satyanandy. Posiada stopień REIKI II. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje do pracy z usuwaniem napięć, dla poszerzania samoświadomości i pełniejszego życia.

DŹWIĘK: Grzegorz Palarz - wibracja instrumentów jest dla niego dialogiem z serca do serca, czystym przepływem bezwarunkowej miłości . Juz od dziecka czuł jak Muzyka płynie w jego żyłach ,wtedy zainteresowały go instrumenty perkusyjne. Po wyjeździe do USA założył zespół rockowy, z którym koncertował i nagrał płytę. Wewnętrzna zmiana skierowała jego zainteresowanie na Skandynawię. Tam zetknął się z teatrem, występował w zespole pieśni i tańca. W końcu na jego drodze pojawiły się instrumenty archaiczne - kamertony, misy tybetańskie, gongi bębny szamańskie oraz ulubiony handpan. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie gra koncerty relaksacyjne i akompaniuje podczas sesji Jogi, jako że muzyka stanowi jej idealne uzupełnienie.

Orientacyjny program :


Czwartek:
17.30 – 19.30 – praktyka powięziowa z dźwiękiem
19.30 – kolacja
20.30 – wieczorne spotkanie


Piątek/Sobota:
7.30 – 8.00 poranne Surya Namaskar
8.00 – 9.00 – pranayama (techniki kontroli oddechu)
9.00 śniadanie
10.30 – 12.30 – praktyka asan 
12.30 – obiad
16.30 – 18.30 – praktyka powięziowa z dźwiękiem
18.30 – kolacja
20.00 – medytacja, muzyczne impresje


Niedziela:
7.30 – 8.00 poranne Surya Namaskar
8.00 – 9.00 – pranayama (techniki kontroli oddechu)
9.00 śniadanie
10.30 – 12.30 – praktyka asan
12.30 – obiad

Cena: 780 zł przy wpłacie zaliczki do 11 października
Cena: 850 zł po tym terminie


Potwierdzeniem udziału jest wpłata zaliczki w kwocie 200 zł.
Kontakt: JOGICZNA PARA Kasia i Darek 798574825 ; 533325388
pekakatarzyna@gmail.com ; jogin_dz@tlen.pl